Květen 2007


Děkuju

26. května 2007 v 11:01 | SallyMay |  Soutěž
Mocky děkuju všem co pro mě hlasovaly.Hlasujte pro mě prosím ještě jednou. Na http://sisilik.blog.cz/0705/2-kolo-v-sonb

Kluci

20. května 2007 v 19:06 | sallymay |  Anime in Love
Nej kámoši:
Jen jeden je v mém světě:
atd...

hlasuj pro mě

20. května 2007 v 18:25 | sallymay |  Nezařazeno

Soutěž

13. května 2007 v 20:11 | SallyMay |  Soutěž
Do komentářů napiš svůj blog a zaměření.
Soutěž platí do 13.6. Pak dám anketu a budete moct hlasovat(od 13.6. do 5.9.)
HODNĚ ŠTĚSTÍ=o)

Kyddy grade

1. května 2007 v 20:51 | SM |  Kyddy grade
Píše se hvězdné datum 0165,kdy byla založena Globální unie,která by dokázala uspořádat a spravovat planety,které byly jejími členy.Tato organizace měla udržovat pořádek v komerčních záležitostech mezi planetami.A tak se zrodil GOTT (The center of the Galaxy).Tato organizace měla udržova pořádek mezi planetami Globální Unie,převážně v záležitostech obchodů a financí.Dle rozkazu uspokojit zájmy klientů GOTTU.Pracující kosmické hlídky prosazují právo ve vesmíru přesně podle rozkazu.Bez schopností a ES-agentů by organizace GOTTU ztroskotovala tím pádem veškery finance.

ObrazekEclair-Její věk je 16let.Narodila se 5.července 0312.Její výška je 162cm.Míry 60-54-85.Je to ES-agent.Spolupracuje s Lumiere.Je to vynikající čestná dívka,E'clair je ES člen GOTTU.Je v C třídě a její schopnost je Síla.Tato schopnost jí poskytuje nadlidskou sílu,rychlost.E'clair nedara posedává jen tak na zadku.Během mise má svůj způsob jak na sebe upozornit.Někdy se převlíkne za roznašečku PIZZY nebo vždy oznámí svým hlasem Ta-dá.Snaží se často vyhrát domluvou a nerada prohrává.Naušniče kterou nosí na levém uchu,je komunikační zařízení,komunikuje pomocí ní s Lumiere či se svou lodí nebo robotem.Její oblíblíbené slovo je (Que,sera,sera) Co neuděláš dnes udělej zítra.E'clair se tímto heslem řídí.Její Partnerkou je Lumiere.E'clair A Lumiere oficiálně pracují v recepčním oddělení,které se starají o návštěvníky GOTTU.

ObrazekLumiere-Její věk je 10.Narodila se 28.listopadu 0318.Její výška je 124cm.Od jejího mladistvého vzhledu,byste neočekávali,že Lumiere je hluboký myslítel s chladnou osobností.Má neobyčejné uvažování a dovednosti.Její schopnost se nazývá Loutka.S touto schopností může Lumiere proniknout do jakéhokolik počítačeči elektrického zařízení.Její oblíbené jídlo je ovoce a sýr,ale nejvíce má ráda hrozňovou šťávu.Její oblíbené slobo je (V souvislosti).Její partnerkou je E'clair a pořád jí říká "Dáma by měla být elegantnější".Její rukavice slouží jako zámek nad její mocí.

ObrazekAlv-Je jí 20let.Mezi všemi 6 tými,dvanácti ES-členů je Alv číslo dvě díky svým schopnostem.Vždy zaujímá konfrontační postoj,který všechny kolem ní dráždí.vypydá to že má dlouhodobý svár s Tweeldedlee a s Tweedledumem.Alvina schopnost je Absorvace.S touto schopností,může absorvovat jakoukoliv sílu,schopnost.Sílu kterou vládne má časovou míru ale dokáže ji udržet.Alv je třída B.Náhrdelník kolem jejího krku je klíčem k její síle.

ObrazekDverg-Je jí 19let.Ona má jen málo emocí a tak se řídí rozhodnutí Alv.Její schopnost je stejná jako u Alv Absorvace a Reflex.Schopnosti Ec-agentů jsou předávány dědičností a může je objevit jen osoba závislá na té před ní.Proto je nenormální aby se stejná síla objevila u různých lidí.Můžeme říkat že je to jenom náhoda,že mají stejné D.N.A.Slyšela jsem že Alv je dcerou Dverg a myslím že je to pravda.

ObrazekTweedledee-Její věk je 16let.Twedleedee je nadevše věrná a neodpouští žádnou zradu.Tvedleedle je třída S.její síla je blízko k Alv a Dverg.Je velmi pyšná a nerada něco ztrácí,ale je schopná také svou pýchu překonat.Jejím partnerem je její dvojče nebo-li její bratr Tweedledum.Byly partnery od narození.Každý jsou polovinou toho druhého.Její schopnost je Strom.Může řídit elektrickou sílu.Jinak nemá ráa tajnosti Eclipse,ale plně ji důvěřuje.

ObrazekTweedledum-Jeho věk je také 16let.Je to mladší bratr Tweedledee.Svou sestru ve všem poslouchá.Ke všem ostatním lidem je chladný a lhostejný a někdy neočekávaný.Má zájem jen spolupravovat se svou sestrou.Tweedledumova síla je Magnet.Je schopen řídit magnetické pole kolem sebe.Má velký talent,sám nikdy nic nedělá,protože je obvykle pořád se svou sestrou.Kombinace jejich sil je Windsto.Mezi dvojčaty lze také vyvolat sílu Austauschem sož je pokročila forma sympatická síla mezi dvojčaty.jejich časté přezdívky jsou Dledee a Dledum.

ObrazekViola-Její věk je 9let.Nejmladší člen GOTTU.Její osobnost je velmi otevřená.Všechny členy oslovuje přezdívkami,které sama vymyslela.je také hlasem vvého partnera Cesaria,který je velmi tichý.Je zařazena do stejné skupiny jako E'clair a Lumiere tedy do třídy C.Její síla je Intormolekulární síla,která dokáže rozložit jakékoliv věci na molekulární úroveň.Pro její sílu ale potřebuje kombinaci pomocí Cesariovou silou Řidič.Stávají se tam velmi silnými partnery.Aby použila Viola svoji sílu musí se dotknout Cesaria.Ale je i možnost že je jejich síli mohou někdy pohltit ale Cesario udělal tlustou čáru mezi jejich pracovním a běžným životem.Viola má milované zvířátko vycpaného dráčka Papiho.

ObrazekCesario-Jeho věk je 18let.Je vysoký,hezký s popelavě šedými vlasy.Je velmi rezervovaný a obvykle mlčenlivý.A když někdy promluví,tak mluví teňoulinkým hlasem.Cesariova schopnost je Řidič.Jestliže by se nikdy nesetkali tak jejich síli by se nevyvynuli a nebyly by ES-členy.Kombinace jejich síl je neobvyklá.Jak se setkali?Jak se stali partnery to nikdo neví.

Dextera-Je to hrdina historických bitev,někdy je sice poněkud prudký ale má schopnost Obrazekvůdce,za každých okolností se snaží chovat jako gentleman.Jako Bureau Chief s Eclipse šíří kolem sebe respekt.Dokáže manipulovat s koordinací vesmíru,to znamená že se dokáže přemístit kamkoliv chce a může přemýstit také Sinistru.

Sinistra-Sinistra je rozervovaný,společenský a velmi galantní,je to typ který říká Dámy první nobe-li Dány by neměli čekat.Když jde Sinistra do bitvy je velmi klidný a tím uklidňuje i své okolí.Sinistrova schopnost dokáže kontrolovat koordinaci času.To znamená,že se v něm dokáže pohybovat.

ObrazekUn-On-Un-Ou má rád nebezpečí,je velmi impulsivní a cinický.Tento Un-Oův způsob myšlení je výsledkem toho že býval nájemním žoldíkem.jeho partner je A-ou.Než se připojili k GOTTU pracovali 3roky pro Vesmírnou Planetární Federaci.Vypydá to že Un-ou má k E'clair konkurenční postoj.Un-ouova schopnost je Zesílení,neboť má výborný sluch,kterým může slyšet proudy různých životních energií.

A-Ou-Ačkoliv má zastrašující pohled,je A-ou pacifista,který má na spravedlnost vlastní názor.Se svým partnerem se znali dříve než nastoupili k GOTTU.již mnohokrát vyvázli smrti jen díky důvěře toho druhého.A-ou má oči schopny vidět vše.
Další postavy jsou.Eclipce,Chavalier,Mercredi,Vendredi a další.

Obrazek


Kaleido star

1. května 2007 v 20:31 | SM |  Kaleido star
Seriál vypráví příběh slečny z Japonska jménem Sora Naegino. V mládí jí zemřeli rodiče a tak se o ni starali přátelé rodičů. Jejím snem je dostat se do Kaleido Stage v Americe.
Rodiče jí dovolí cestu do Ameriky a přes "menší" komplikace se nakonec jen přece do té ohromné Kaleido Stage dostane. Cestou potká strážníka (jmenuje se Jerry, ale psssst, ode mě to nemáte ;)) s kterým se samozřejmě skamarádí. Potká i Kalose - šéfa Kaleido Stage, Laylu a Juriho - hvězdy Kaleido Stage.
Časem se seznámí s Kenem (nevíte někdo proč se poblíž Sory tak červená ?? ^_^), Miou, Annou a celým sborem Kaleido Stage... A za zmínku taky stojí dvě dívčiny (jménem Charlota a Julie ) , které Soře zavidí nebo :)

Sora Naegino-její věk je 16let.Měří 160cm.Narodila se v Japonsku.Její Koníček je intenzivní trénink.Její největší sen (Stát se Kaleido Star).Sora je veselé a aktivní děvče,je odvážná a nikdy se nechce vzdát.Mia a Anna ji neměly ráda ale pak ji začali důvěřovat.Z nich tří jsou nejlepší přítelkyně.Po zklamání že její rodiče zemřeli ji adoptovali teta a strejda.Zatím co je miluje velmi hodně,byly předtím proti aby Sora jela sama do U.S.A ale nakonec jim Sora řekla že tohle byl její největší senmkdyž ještě jichí rodiče žili a nakonec jí to dovolili.Skutečnous že vidí Foola,znamená to že je předurčená stát se pravou Kaleido Star.

Layla Hamilton-Její věk je 17let.Výška 173cm a její specialista je arkobatka.Její koníček je stejný jako Sory Intenzivní tránink.Narodila se v Americe.Layla Hamilton je velká hvězda Kaleido Stage.Layla spolupracovala s Yurim ale pak se Yuri spiknul a chcěl zničit Kaleido Stage,kvůli toho že při tréninku s Kalosem jeho otec zemřel a obviňoval z toho činu Kalose.Layla něco cítí k Yirimu ale její pýcha je nedovolí vyslovit.Její osobnost je někdy chladná.někdy veselá a někdy spolupracující.Je moc osamněla a tak nevěří v kamarádství.Od Layla otec je velmi významný obchodník,který sponzoruje Kaleido Stage,ale nikdy se nepříšel podívat na svoji dceru a na to jak vystupuje a z toho je Layla moc smutná.

Mia Guillem-Její věk je 16let.Narodila se v Holandsku.Její koníček je vytvářet nové a vylepšené představení.Její výška je 163cm.Mia by ráda dala do představení více literatury a dramatu.Sora a Anna přišla do Kaleido Stage stejně jako Mia.

Anna Heart-Její věk je 16let.Pochází z Ameriky a má 170cm.Její specialita je rozesmát lidi v každém případě.její sen je rozesmát každého.Anna je dcera jednoho známeho komika.Anna přišla do Kaleido Stage stejně jako Mia a Sora.Jsou z nich nejlepší kamarádky.Anna cítí,že její povinost je pobavit diváky v Kaleido Stage.

Ken Robbins-Jeho věk je 18let.Narodil e v Americe a měří 175cm.Jeho povinost je Správce a fyzický treném Kaleido Stage.Kdyby vystupoval jako akrobat ale někde se říká že má srdeční potíže někde zase něco jinýho Pravda je že má srdeční potíže ale i tak vystupoval jako akrobat ale jednoho dne se zranil a už nemohl vystupovat.Ken je největší podporovatel Sory a dělá pro ní všechno co může splnit.Jak už víme je do ní zamilovaný :)

Fool-Pochází z Francie a má 30cm.Jeho koníček je rozčilovat a obtěžovat Soru :).Jeho spocialita a povinost je věštění z karet.Fool může být viděň jen vybranou osobou,která je vyvolená stát se Kaleido Star.Fool hledá pravou Kaleido Star,která se pokusí předvést Legendární Akrobatické číslo.

Yuri Killian-Partner Layly.On je vždy laskavý vůči Sory a vždy ji zachraňuje.Jednou e spiknul proti Kaleido Stage a chtěl aby to zkrachovalo a jednou bych takém majitelem KS.

Kalos Eido-Kalos založil Kaleido Stage díky tomu,že dostal peníze od pojišťovny z toho,že kdyby byl také akrobatem ale poranil si prsty a nemohl vystupovat.Je prvním a také posledním majitelem Kaleido Stage.

Sarah Dupont-Hlídačka v Kaleido Stage,pracuje také jako zpěvák v Kaleido Stage.Sarah má silnou vášeň pro bojové umění.

Mr.Policeman-Vždy má skvělé načasování kdy se setká se Sorou.Miluje Marii.

Marion-Marionova matka byla skvělá na visuté hrazdě.Ale byla zabita,když skákala na trampolíně a spadla na záda.Od té doby Marion nestoupla na trampolínu ale jednoho dne jí vyděl táta na trampolíně a byl takový posmutnělý ale to je pak vyřešilo.její otec pomáhá budovat úžasné soupravy na kterém se pak hraje vyspoupení.Marion rozumí Jonatanovi.

Jonatan-Jonatan je talisman Kaleido Stage.Soraho našla na pláži a pomohla mu se uzdravit a pak nakonec s nimi zůstal.Jednoho dne vystupoval spolu s ostatnímy Kaleido Star.

Rossetta Passel-Rossetta je velmi talentované děvče.které se stalo mistriní světa v diabolu.Je to pyšná dívka,která se se moc neusmívá.její nejlepší kamarádka,která ji ve všem podporuje a pomáhá ji je Sora.
PO-PÁ, 20:00-20:20, Anime+