Kaleido star

1. května 2007 v 20:31 | SM |  Kaleido star
Seriál vypráví příběh slečny z Japonska jménem Sora Naegino. V mládí jí zemřeli rodiče a tak se o ni starali přátelé rodičů. Jejím snem je dostat se do Kaleido Stage v Americe.
Rodiče jí dovolí cestu do Ameriky a přes "menší" komplikace se nakonec jen přece do té ohromné Kaleido Stage dostane. Cestou potká strážníka (jmenuje se Jerry, ale psssst, ode mě to nemáte ;)) s kterým se samozřejmě skamarádí. Potká i Kalose - šéfa Kaleido Stage, Laylu a Juriho - hvězdy Kaleido Stage.
Časem se seznámí s Kenem (nevíte někdo proč se poblíž Sory tak červená ?? ^_^), Miou, Annou a celým sborem Kaleido Stage... A za zmínku taky stojí dvě dívčiny (jménem Charlota a Julie ) , které Soře zavidí nebo :)

Sora Naegino-její věk je 16let.Měří 160cm.Narodila se v Japonsku.Její Koníček je intenzivní trénink.Její největší sen (Stát se Kaleido Star).Sora je veselé a aktivní děvče,je odvážná a nikdy se nechce vzdát.Mia a Anna ji neměly ráda ale pak ji začali důvěřovat.Z nich tří jsou nejlepší přítelkyně.Po zklamání že její rodiče zemřeli ji adoptovali teta a strejda.Zatím co je miluje velmi hodně,byly předtím proti aby Sora jela sama do U.S.A ale nakonec jim Sora řekla že tohle byl její největší senmkdyž ještě jichí rodiče žili a nakonec jí to dovolili.Skutečnous že vidí Foola,znamená to že je předurčená stát se pravou Kaleido Star.

Layla Hamilton-Její věk je 17let.Výška 173cm a její specialista je arkobatka.Její koníček je stejný jako Sory Intenzivní tránink.Narodila se v Americe.Layla Hamilton je velká hvězda Kaleido Stage.Layla spolupracovala s Yurim ale pak se Yuri spiknul a chcěl zničit Kaleido Stage,kvůli toho že při tréninku s Kalosem jeho otec zemřel a obviňoval z toho činu Kalose.Layla něco cítí k Yirimu ale její pýcha je nedovolí vyslovit.Její osobnost je někdy chladná.někdy veselá a někdy spolupracující.Je moc osamněla a tak nevěří v kamarádství.Od Layla otec je velmi významný obchodník,který sponzoruje Kaleido Stage,ale nikdy se nepříšel podívat na svoji dceru a na to jak vystupuje a z toho je Layla moc smutná.

Mia Guillem-Její věk je 16let.Narodila se v Holandsku.Její koníček je vytvářet nové a vylepšené představení.Její výška je 163cm.Mia by ráda dala do představení více literatury a dramatu.Sora a Anna přišla do Kaleido Stage stejně jako Mia.

Anna Heart-Její věk je 16let.Pochází z Ameriky a má 170cm.Její specialita je rozesmát lidi v každém případě.její sen je rozesmát každého.Anna je dcera jednoho známeho komika.Anna přišla do Kaleido Stage stejně jako Mia a Sora.Jsou z nich nejlepší kamarádky.Anna cítí,že její povinost je pobavit diváky v Kaleido Stage.

Ken Robbins-Jeho věk je 18let.Narodil e v Americe a měří 175cm.Jeho povinost je Správce a fyzický treném Kaleido Stage.Kdyby vystupoval jako akrobat ale někde se říká že má srdeční potíže někde zase něco jinýho Pravda je že má srdeční potíže ale i tak vystupoval jako akrobat ale jednoho dne se zranil a už nemohl vystupovat.Ken je největší podporovatel Sory a dělá pro ní všechno co může splnit.Jak už víme je do ní zamilovaný :)

Fool-Pochází z Francie a má 30cm.Jeho koníček je rozčilovat a obtěžovat Soru :).Jeho spocialita a povinost je věštění z karet.Fool může být viděň jen vybranou osobou,která je vyvolená stát se Kaleido Star.Fool hledá pravou Kaleido Star,která se pokusí předvést Legendární Akrobatické číslo.

Yuri Killian-Partner Layly.On je vždy laskavý vůči Sory a vždy ji zachraňuje.Jednou e spiknul proti Kaleido Stage a chtěl aby to zkrachovalo a jednou bych takém majitelem KS.

Kalos Eido-Kalos založil Kaleido Stage díky tomu,že dostal peníze od pojišťovny z toho,že kdyby byl také akrobatem ale poranil si prsty a nemohl vystupovat.Je prvním a také posledním majitelem Kaleido Stage.

Sarah Dupont-Hlídačka v Kaleido Stage,pracuje také jako zpěvák v Kaleido Stage.Sarah má silnou vášeň pro bojové umění.

Mr.Policeman-Vždy má skvělé načasování kdy se setká se Sorou.Miluje Marii.

Marion-Marionova matka byla skvělá na visuté hrazdě.Ale byla zabita,když skákala na trampolíně a spadla na záda.Od té doby Marion nestoupla na trampolínu ale jednoho dne jí vyděl táta na trampolíně a byl takový posmutnělý ale to je pak vyřešilo.její otec pomáhá budovat úžasné soupravy na kterém se pak hraje vyspoupení.Marion rozumí Jonatanovi.

Jonatan-Jonatan je talisman Kaleido Stage.Soraho našla na pláži a pomohla mu se uzdravit a pak nakonec s nimi zůstal.Jednoho dne vystupoval spolu s ostatnímy Kaleido Star.

Rossetta Passel-Rossetta je velmi talentované děvče.které se stalo mistriní světa v diabolu.Je to pyšná dívka,která se se moc neusmívá.její nejlepší kamarádka,která ji ve všem podporuje a pomáhá ji je Sora.
PO-PÁ, 20:00-20:20, Anime+
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilinka Lilinka | 13. května 2007 v 18:45 | Reagovat

Moc mě zajímá anime...no co říct...tohle je fakt úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúža blooooooooooooooooooog

2 Arlen Arlen | Web | 6. července 2007 v 12:40 | Reagovat

jen je škoda že to nejde přečíst....pls jukni se mi na blog...

3 NATSUMI-CHAN NATSUMI-CHAN | Web | 2. května 2008 v 20:23 | Reagovat

ARLEN CO TO POVIDAS ME TO DE PRECIST BEZVADNE

4 eclarinka eclarinka | Web | 4. srpna 2008 v 21:43 | Reagovat

AJOJÍÍK pjosím hlásla by si pjo mě na www.sakury-anime.blog.cz pjosííím je to soutěž o nej blog sem tam jako eclarinka pjosímmmmm :-)))moooč děkujuu ps:máš moooč hezůůů blogísek neceš spřátelit??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama