Srpen 2010

POzastaveno

16. srpna 2010 v 12:31 | Sally May

Opět pozastavuji blog!

Kaname

Pro mě od Ichigo

15. srpna 2010 v 18:45 | Sally May |  Diplomy
Arigato
Arigato

Yamato Nadeshiko Shichi Henge - drama

15. srpna 2010 v 16:19 | Sally May |  Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Nedávno jsem viděla japonský seriál - Yamato Nadeshiko Shichi Henge, podle stejnojmeného anime. Tento seriál se mi moc zalíbyl a určitě ho všem doporučuju.
Tady je video:
__flashReplacement__

Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Za SB pro Ichigo

14. srpna 2010 v 22:13 | Sally May |  Diplomy
ichigo

Mýty o Anime

7. srpna 2010 v 13:14 | Sally May |  Anime mix
I přez to, že mám pozastaveno a nemám moc času, tak jsem sem tenhle článek dát musela. Anime zbužňuju a těší mě, že je téma týdne. Co mě, ale mrzí je, že se tu oběvuje spousta článků o tom, že je Anime bez děje, že jsou Anime jen o boji a že se na Anime dívaj jen malé děti. Lidi typu "viděla jsem díl pokemonů a naruta a teď jsem děd vševěd" mě opravdu vytáčí. Ale teď zpět k titulku.

Anime je jen pro malé děti

Kdo tvrdí tohleto, tak pravděpodomě neví o hentai a ecchi. Také Elfen Lied není zravna pro děti. Ale i když přejdeme ty brutální a úchilné, tak najdeme spoustu anime pro mládež a dospělé - třeba Nana nebo Paradise Kiss nejsou pro děti.

Anime je jen o bojích

Neřikám, že bojových anime není hodně, ale zdaleka to nepokrývá celu rozmanitou škálu anime žánrů. Bojové jsou většinou Shounen(klučičí), ale Shoujo(dívčí) je převážně o citech.

V Anime je vždy něco fantazy

Fantazy prvky se v Anime vyskytují skutečně velice často, ale i tak není problém najít něco naprosto reálného. Je spousta středoškolských anime ve kterých se fantazy neobjevuje.

Anime jsou všechny stejné

Anime nejsou stejné! Ať už co se týká grafiky, tak děje. Jak už jsem sříve zmiňovala ta má anime širokou škálu žánrů a ohledně grafiky - jsou zde nějaké spojovací prvky, ale jsou pružné a nemusí se doržovat všechny.


Anime fanoušci nemají jiné zájmy

Lidi. Anime je koníček jako cokoliv jiného. Jsou fanoušci, kteří se opravdu ničemu jinému nevěnují, ale to není pouze u anime. Takoví jsou i někteří fanoušci sci-fi, aut, sportů, knih a počítačových her. Ale tože někdo rád čte knihy ještě neznamená, že nemá i jiné hobby. To samé platí i u fanoušků anime.